HWS HSP1 KALIPLAMA HATTI

Ürün Türkiye'de
HWS HSP1 KALIPLAMA HATTI
RESİMLER
ÖZELLİKLER
  • Zenes Kodu: 924106
  • Marka : HWS HSP1
  • Ölçüleri 700×700
  • Model: 2001
EKSPERTİZ NOTLARI
HWS HSP1 NEDİR?

HWS markası, kalıplama makineleri ve kalıplama hatları konusunda önemli bir oyuncudur. İşte HWS tarafından sunulan bazı kalıplama hatları:

HSP/HSP-D Kalıplama Makinaları:

HSP Üst ve Alt Derece Modelleri: Döner tabla yardımıyla sırasıyla konumlandırılır ve ruleli kaldırma tablası ile dereceler kalıplanır. Sıkıştırma için ayarlanabilir seviyelendirme, elastik veya su dolgulu sabit plaka seçenekleri mevcuttur.

HSP-D Üst ve Alt Derece Modelleri: Döner tabla yardımıyla sırasıyla konumlandırılır ve hareketli kaldırma tablası ile dereceler kalıplanır. Sıkıştırma için çoklu çekiçli kafalar, ayarlanabilir seviyeli veya elastik dolgulu sabit plaka seçenekleri mevcuttur. Kum dolumu elle müdahaleye izin veren veya otomatik doluma izin veren bir konveyör bant ile yapılır. Dereceler hidrolik silindir tahrikli olarak makaralar üzerinde taşınır1.

DAFM-S/DAFM-SD Tipi Aşağı Hareketli Kalıplama Makinesi:

DAFM-S: Her bir derece modeli makaralı bir hat yardımıyla tek tek konumlandırılır ve hareketli kaldırma tablası ile dereceler kalıplanır. Sıkıştırma için çoklu çekiçli kafalar, ayarlanabilir seviyeli veya elastik dolgulu sabit plaka seçenekleri mevcuttur. Kum dolumu manuel veya otomatik doluma izin veren bir konveyör bant ile yapılır. Dereceler hidrolik silindir tahrikli olarak makaralar üzerinde taşınır.

DAFM-SD: Alt ve üst derece modeli döner tabla yardımıyla konumlandırılır ve kalıplanır. Sıkıştırma için çoklu çekiçli kafalar, ayarlanabilir seviyeli veya elastik dolgulu sabit plaka seçenekleri mevcuttur. Kum dolumu manuel veya otomatik doluma izin veren bir konveyör bant ile yapılır. Dereceler hidrolik silindir tahrikli olarak makaralar üzerinde taşınır1.

Bu kalıplama hatları, döküm parçalarının boyutsal doğruluğunu, tekrarlanabilirliğini ve yüzey kalitesini sağlamak için kullanılmaktadır HWS, kalıp kalitesini en üst düzeye çıkarmak için farklı prosesler ve teknolojiler sunmaktadır